OBRANA: Smoleňak   Dimun   Sopko Peter   Sopko Pavol
ZLOHA: Herman Filip   Kovaľ   Rybar   Herman David
STRIEDAL: Galan   Zelinka   Suchy
GOLY: min. 70 min. min. min. min. min. min. min.
Herman Filip
Rozhodoval: Džujko K: Herman Filip K:

Netreba ani hlbokú analýzu, aby sme našli príčiny katastrofalných výsledkov Sokol. Obranná hra Sokola patrí už dlhú dobu do ríše zlých snov. V tomto zápase sa naviac ukázala "schopnosť" či skôr neschopnosť mladších hráčov futbalovo tvoriť, a tak prvý polčas bol takmer bez šancí na strane Sokola a inkasované góly po chybách v obrannej hre. Mládež na strane hostí využila svoj potenciál proti pomalším hráčom Sokola. V 14´ strieľali na bránu hostia, v 19´ prvú a jedinu šancu prvého polčasu Hnatko hlavou po rohu zakončil vedľa. Na nohy postavila hosti taktická chyba obrany v 20´ a hneď o dve minúty bolo už 0:2 keď hostia svojou agresivitou predčili obranu domácich. 25´ - roh hostí do päťky Lopata ignoroval a hostia viedli 0:3. V 37´ nepresnú strelu Filipa (mal nahrávať) nestihol Hnatko presne doraziť. Krajný záložnici nedali útočnikom v tomto zápase jedinú loptu!? Takmer všetky odkopnuté lopty hosti dokázali ich útočnici v súboji s obranou domácich vybojovať, a preto aj v druhom polčase dali hostia tri góly (hoci štvrtý z ofsajdu "o čo tým rozhodcom vlastne ide?"). Sokolu kraje zálohy nefungovali celý zápas, a tak až po centri obrancu si vytvorili gólovú šancu na čestný gól v 70´