OBRANA: Smoleňak   Sopko Peter   Sopko Pavol   Medviď
ZLOHA: Kanči   Dimun   Herman Filip   Kostilnik
TOK:   Hnatko       Pukač
STRIEDAL: Suchy
GOLY: min. min. min. min. min. min. min. min.
Rozhodoval: Harajdič K: Sopko Peter Dimun K:

Futbal v poslednej dobe vydranským hráčom a ani fanušikom radosť neprináša a ani teraz sa to nezmenilo. V prvom polčase mužstva toho veľa neukázali. Domáci na seba upozornili po štandartkach. V 13´ hlavičkoval Hnatko, ale brankár hosti loptu hoci s námahou predsa len vyrazil. V ďalšich dvoch!? príležitostiach sa k zakončeniu nedostali. Strely z diaľky komentovať zbytočne. Hostia vynikli tým, že komentovali každú udalosť na ihrisku, a tiež po obvyklých chybách obrany Sokola, kedy Lopata 2x zachránil. Vynikol aj arbiter keď v 38´ "pustil" ofsajd (samozrejne hosťom) a keď Dimun túto situáciu musel riešiť faulom dal mu žltú kartu (nie červenu?!) a strela z tohto priamého kopu po teči Medviďa šťastne skončila v bráne - 0:1. V druhom polčase to z futbalovej stránky bolo ešte horšie. Zvýšil sa však počet komentárov hosti najmä ich kapitána Mišenka. Zvýšil sa počet vyložených šancí - na strane hostí okrem dvoch gólov ešte aspoň tri vyložené nepremenili, - na strane Sokola Filip trafil len tyč a Medviď zoči-voči len brankára. Sokol bol nebezpečný len v čase keď dokázal dostať loptu do 16-tky, ale to sa mu podarilo zriedka. K tomu chyby obrany vyniesli debakel