OBRANA: Smoleňak   Galan   Sopko Peter   Medviď
ZLOHA: Kanči   Dimun   Suchy   Kostilnik
STRIEDAL: Kovaľ
GOLY: min. 17 min. min. min. min. min. min. min.
Pukač
Rozhodoval: Vasilenko K: Dimun Pukač K:

Nebudem komentovať futbal, hoci priaznivci čakajú práve na to. Sokol sa ujal v 17´ vedenia 0:1. Domáci na seba pokrikovali, že musia hrať lepšie a samozrejme všetci vrátane fanúšikov kričali na rozhodcu, vrátane nadávok. Výsledkom bolo, že neodpískal pokutový kop za faul v 16-tke v 38´ a z protiútoku Sokol inkasoval. V polčasovej prestávke, keď domáci fanúšik sa mu vyhrážal, odpovedal mu "čo chceš, veď malo byť 0:2". Rozdiel dvoch gólov navýšil na rozdiel troch postranný Feeerko, keď len on sám videl v 51´, že lopta od brvna sa odrazila za bránkovu čiaru. Že sa pískal gól, to nevedeli ani prekvapení domáci hráči, ani fanúšikovia - len Ferko a na jeho pokyn Vasilenko. Ako už môže mužstvo, ktoré malo vyhrávať 0:2 a prehráva 2:1 (rozdiel troch gólov, ktorý vyrobili rozhodcovia) mať psychickú silu hrať takýto "futbalový" zápas a mať chuť do hry. Odmenou hráčom boli akurát žlté karty, v Pukačovom prípade ani nevieme začo. Nadávky, že prečo rusnak píska rusnakom zabrali. Koho môže tešiť takéto víťazstvo? Tento komentár píšem a je mi na vracanie z takéhoto "športu". A kto fandí futbalu (nemusí to byť Sokolu) a zvykne si tu prečítať aké akcie boli na ihrisku, teraz sa to nedozvie. Lebo je to NEPODSTATNÉ. Podstatné je kto vyhral a to je pod týmito riadkami. Blahoželame domácima rozhodcom