OBRANA: Medviď   Sopko Peter   Dimun   Suško
ZLOHA: Kanči   Rybar   Herman Filip   Herman David
STRIEDAL: Smoleňak   Suchy   Pančura
GOLY: min. 34 min. 82 min. min. min. min. min. min.
Herman Filip Kostilnik
Rozhodoval: Jakubov K: Dimun Medviď K:

Ako sa vyhnúť komentáru s tým, aby nespomenúť rozhodcu, keď ten je hlavnou postavou?.... Prvú šancu mali domáci v 11´, keď strelu Lopata vyrazil. Podobne dopadol strelecký pokus Zelinku na opačnej strane. V 17´ domáca obrana odvrátila roh Sokola a následnu strelu Filipa, na opačnej strane Lopata v 22´ kryl strelu domácich. Domáci spálili tutovku v 23´ - vedľa brány. Mohli pykať, lebo o dve minúty strela Filipa skončila na pravej žrdi. V 27´ domáci strieľali mimo bránu, ale po evidentnom ofsajde v 32´ už využili darovanú šancu. Omladina Sokola však o dve minúty po narážačke Kostilnik - Filip Herman vyrovnala na polčasových 1:1. 52´ priniesla nešetrný zákrok na Koťa - nepotrestaný tak ako tie predtým aj potom. V 61´ Zelinka z uhla vedľa a v 63´ domáci strelou, ktorá otrela brvno skóre nezmenili. Domaci hlavičkovali nad v 67´ a v 80´ ich strelu vyrazil Lopata. Do druhého gólu hosti sa zapojili Zelinka a Kostilnik a v 82´ naklonili váhy na stránu hostí. Všemožnými spôsobmi sa potom ale domácim "podarilo strhnúť víťazstvo" na svoju stranu a ten divák čo fandil Sokolu zistil, že výkon rozhodcu vo Volici bol len odvar v porovnaní z bezcharakternosťou "arbitra" z Lieskovca. Asi sa dohadujú :)