OBRANA: Medviď   Sopko Peter   Dimun   SuĹĄko
ZÁLOHA: Herman Filip   Rybar   KovaÄž   Kostilnik
STRIEDAL: Pukač   Zelinka   Smoleňak
GOLY: min. 10 min. 70 min. 93 min. min. min. min. min.
Herman Filip Herman Filip Pukač
Rozhodoval: Ferko ŽK: SuĹĄko Medviď ČK:

V prvej 10-minutovke sa sokoľata trikrát zastreľovali a štvrtá strela znamenala po šibenici 1:0. V 12´ sa po prvýkrat hostia objavili na polovici sokola. V 19´ mohol zle dopadnúť samostatný nájazd hostí po chybe Dimuna, ale Lopata na hranici faulu útočníka hosti vytlačil k čiare. Zastreľovali sa potom Suško, Rybár, Kovač z otočky, ale buď mimo, alebo brankár kryl. Hostia v 43´ hlavičkov mimo brány uzatvorili šance I. polčasu. Treba uviesť, že hostia posilnení oproti minulej sezóne boli futbalovo vyrovnaným týmom. Hoci II.polčas začala strela Kovaľa, ktorú brankár s námahou kryl, gólu sa dočkali po nájazde "sám na bránu" v 52´ hostia - 1:1. V 58´ sa zastreľoval (hlavou) Pukač - nad bránu. Svoje futbalové kvality mohli zúročiť hostia v 59´- v prečíslení vedľa. 61´ - Dimunová strela vyrazená na roh. Skóre sa menilo v 70´ keď po faule na Filipa Kovaľou center sám Filip premenil na 2:1. Hostia potomv 72´ prišli k lacnému gólu zo 40 metrov. To znamenalo, že budú obe strany mať šance, pretože domáci otvorili. V 76´ Rybár a v 80´ Smoleňak na jednej a v 78´ hostia v úniku na druhej strane nepochodili. Keď Dimun v nastavenom čase uličkou uvolnil Pukača hostia neverili, že neustrážili aspoň bod